Перегляд повідомлення окремо
Старий 03.07.2017, 18:17   #1
28tim82
 
Реєстрація: 03.07.2017
Повідомлення: 4
Транспорт: Tmax
Звідки: Dnipro
Подякував: 0
Отримав 0 подяк у 0 повідомленнях
Типово Історія моїх мух

Всім доброго дня, кому вечора, кому ночі, а кому і доброго ранку. Підходящого розділу не знайшов, тому вирішив історію свого щастя, а іноді і розпачу від використання японського скутера викласти в даній темі. Отже все спочатку. Перша муха у мене з'явилася в 2008 році. На той час їй вже було сім років і на свої сім вона виглядала просто відмінно. А враховуючи те, що вона приїхала з Японії і мала певні бонуси, то я закохався з першого погляду. Отже Yamaha T-MAX 500 2001 колір синій, вихлоп - FUNTOLS, гальмівна система з армованими шлангами на супортах BREMBO, сідло перешите, руль з тахометром, коротке лобове, обрізані клюв і бризговик і моїй радості нема краю.
Дістав 6000 вбитих єнотів (на сьогодні просто шалені гроші, а на той час 30000 грн.) розрахувався і отримував задоволення від розрізання вітру і простору. Жодних нарікань на техніку не було (слава тобі господи): міняв шини, масло, фільтра і все. Маленькою проблемою виявилось пошук гальмівних колодок на супорта, але є вмілі руки і хороших людей.
Чотири сезони без проблем все добре міняти не хочу і не буду. На зиму в гараж і ось настав момент, коли в 2012 році сніг розстав і можна піти в гараж і завести чудо техніку. Приходжу, а мухи нема. Ну починаю кіпішувати, міліція, поліція, пожарники, заяви про крадіжку і всі інші радості переляку. Чесно кажучи (по своїй наївності) мав надію на певні дії зі сторони силовиків, але все увінчалось лише надією і більш нічим. Справа десь пилилася, мухи нема, сезон на носі, я в розпачі. Брати ще одну на документах, але чавить хохляцька жаба. Вирішив схалтурити. Купив сірого - зробив синього. Був 2001 року випуску - став 2006. Був без документів - став з документами. Був першого покоління - став другого. Ну правда без бонусів, якщо не рахувати спинку пасажира, ксенон (він був і в попередньому), обрізаний клюв (це я зробив, бо так краще). І знову радість.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 3254.jpg (46,7 КБ, 14 переглядів)
28tim82 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням